Siteler Ankara, Avangard Mobilya, Modern Mobilya, Avangard Koltuk Takımı, Avangard Yemek Odası Takımı, Avangard Yatak Odası Takımı, Avangard Köşe Takımı, Avangard Tv Ünitesi, Modern Koltuk Takımı, Modern Yemek Odası Takımı, Modern Yatak Odası Takımı, Modern Köşe Takımı, Modern Tv Ünitesi, Spor Mobilya, Spor Koltuk Takımı, Mobilya Firmaları Ankara

Master Mobilya Siteler Ankara

BLOG

İSMOB 2017 Modern Mobilya

January 25, 2017

Türkiye'de Mobilyanın kalbi şimdi İSMOB 2017 de atıyor.

 

Son dönemde dünya mobilya sektöründe adından çokça bahsettiren Türkiye tüm bunlara yakışır şekilde Mobilya sektöründe de Modern fuarlarıyla gelen ziyaretçilerini memnun ve tatmin edebilmektedir. Kaliteli ve güzel ürünler ile kendisini dünyaya açan Türkiye Mobilya sektörü, ülke ihracatında da payını gittikçe arttırmaktadır.

 

İSMOB 2017'de MODERN MOBİLYA modelleri başta olmak üzere Avangart Mobilya ve Luxury Mobilya modelleri de ziyaretçilerin beğenilerine sunulmuştur.

 

Master Mobilya olarak sektör gelişimini yakinen değerlendirmek ve gerekli ihtiyaçları tespit ederek siz değerli müşterilerimize de bu doğrultuda daha kalifiye hizmet verebilmek adına İSMOB 2017'de bulunmaktan memnuniyet duymaktayız.

 

Master Mobilya bünyesindeki Evimde Konfor Markamız ile müşterilerimize MODERN MOBİLYA çeşitlerimizi 2017 nin en son trendleri ve yeni modeller ile sunmaktayız. Evimde Konfor bünyesindeki Modern Mobilya modellerimiz ve ürün çeşitlerimiz arasında;

 

MODERN KOLTUK TAKIMI

MODERN OTURMA ODASI TAKIMI

MODERN KÖŞE TAKIMI

MODERN YEMEK ODASI TAKIMI

MODERN YATAK ODASI TAKIMI

MODERN TV ÜNİTESİ

 

ürünlerimizi Karpuzlu 2 cad. No:139 Siteler ANKARA adresindeki mağazamızda yakından inceleyebilirsiniz.

 

www.evimdekonfor.com Siteler Ankara'da MODERN MOBİLYAnın kalbi.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

MODERN MOBİLYA ÇEŞİTLERİ

June 11, 2018

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar

May 11, 2017

May 10, 2017